Access Bars

Access Bars zostały zatwierdzone przez Międzynarodowy Certyfikat Terapii Manualnych Ciała w Stanach Zjednoczonych. Jest to metoda, która powstała w USA już 25 lat temu, ich twórcą jest Gary Douglas.

Zabieg Access Bars polega na bardzo delikatnym stymulowaniu punktów BARS na głowie. Spolaryzowany ładunek zostaje wówczas rozładowany. To bezinwazyjny masaż. To zabieg energetyczny, który ma fenomenalne zastosowanie. Najprościej rzecz ujmując polega on na odblokowaniu miejsca przepływu energii odpowiedzialnej za większość najważniejszych sfer naszego życia: zdrowie, siła, miłość, pieniądze, czas, rozwój, świadomość. Łącznie mamy 32 punkty na głowie które możemy odblokować- w trakcie zabiegu jednak skupiam się na tych, które wyczuwam jako osłabione i istotne do regeneracji.

W tych punktach niejednokrotnie  został skumulowany stres, strach, obawy, żale i złości, ciemne wizje, depresja. Chodzi o uwolnienie tych punktów. Pamiętajmy! Nasz mózg działa jak komputer. Barsy z kolei są punktami, które zachowują „dane w komputerze”. W tym komputerze, czyli w naszym mózgu zostały wprowadzone programy, opinie, przekonania na temat nas samych. Intensywność masowania punktów jest różna, ale nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonania tego zabiegu, ani żadnych możliwych powikłań.

Dotykane obszary otwierają się i osoba poddana zabiegowi otwiera się na przyjęcie obfitości z wszechświata. Pacjent sam decyduje, co jest dla niego najważniejsze podczas poszczególnej sesji – ma nad nią kontrolę. Dlatego tempo procesu jest uzależnione od woli klienta. Mam klientów, którzy chcą działać na dużo sfer, ale i takich, dla których jedna poszczególna jest najważniejsza.

Skutkiem zabiegu Access Bars jest zdjęcie blokad w naszych emocjach, w naszych przekonaniach. Odblokowujemy energię, przełamujemy schematy, wchodzimy w wyższe pole świadomości. Zabieg pozwala podjąć walkę z ograniczeniami i lękami, które niejednokrotnie zabierają nam siłę, wolę i ochotę na walkę o siebie, walkę o obalenie błędnych przekonań o sobie. Po zabiegu klient ma siłę, energię, spokój wewnętrzny.

Sesja Bars polega na dotykaniu punktów na głowie – wówczas dochodzi do przejścia fal mózgowych z fazy Beta do Alfa i Theta. To właśnie na skutek tego dochodzi do rozładowania ładunków elektrycznych w naszym umyśle.

Przepływ energii w umyśle poprzez przejście fal mózgowych doprowadza do uwolnienia smutku, złości, żalu, nerwów, depresji, nerwicy, zachowań, które są z nami od dzieciństwa i przyjęły formę schematów. Dochodzi do sytuacji w której możemy być pewni, że żadne osądy na nasz temat nie będą miały wpływu na nasze życie.

Access Bars pomaga przełamać nasze bariery. Ilość sesji uzależniona jest od naszych oczekiwań i od tego jak glęboko w naszej podświadomości są zakorzenione nasze przekonania od nas. Z całą pewnością Access Bars pozwala nam „ wrócić do siebie”, odzyskać siłę, spokój, harmonię, cele. Wszystko zależy od bagażu doświadczeń i nastawienia. Pewnikiem jest jednak, że każdemu sesja pomoże, we właściwym tempie.

Podczas zabiegu cały ładunek elektromangnetyczny w naszym mózgu zostaje uwolniony, a więc „ rozładowany”. Praca fal mózgowych staje się spowloniona po to,by doszło do depolaryzacji systemów przekonań, odkryć i zachowań które działały w nas od małego dziecka. W trakcie sesji:

– dochodzi do poprawy zdrowia fizycznego

– dochodzi do poprawy zdrowia psychicznego

– dochodzi do eliminacji stresu

– dochodzi do zmniejszenia ataków paniki

– dochodzi do wzmocnienia procesu samoświadomości

– dochodzi do wzmocnienia poczucia radości, poczucia bezpieczeństwa is pokoju ducha

– korzystać mogą dzieci i dorośli

Czas trwania zabiegu: 60-90 min

Zabieg jest bardzo przyjemny:). Niektórzy pacjenci zasypiają.