Regulamin

1. Porada tradycyjna (pierwsza) to czas godziny zegarowej – max godziny i piętnastu minut, a zwykła porada to porada o trwaniu godziny zegarowej. Przekroczenie czasu porady – którejkolwiek z cennika – skutkuje doliczeniem opłaty co kolejne pół godziny.
PRZYKŁAD : jeśli umawiamy się na godzinę zegarową, a porada przedłuża się o nieplanowaną godzinę (niezależnie od ilości Waszych pytań i toku rozmów), to wówczas istnieje naliczenie z mojej strony za poświęconą Wam godzinę dodatkową. Muszę być sprawiedliwa wobec Was wszystkich – żadne z Was nie chciałoby mieć zagwarantowanych 60 min, podczas gdy Wasza Koleżanka/Kolega siedzi pół godziny/ godzinę dłużej i płaci taką samą kwotę jak Wy. Tak być nie może. Po drugie cały czas jest to mój przedłużony czas pracy który skutkuje: opóźnieniem w dalszych przyjęciach oraz brakiem czasu prywatnego. Jeśli umawiamy się na konkretną godzinę, porada trwa dokładnie tyle, ile zaplanowaliśmy – chyba, że w trakcie porady nie zdążymy omówić wszystkiego. Wtedy też możemy przedłużyć poradę jeśli będę miała więcej czasu danego dnia. Jeśli nie – wówczas trzymamy się sztywno czasu porady i możemy umówić się na kolejny termin (może być oddalony).


2. Spotkania w Sopocie, Gdyni, telefoniczne, Skype mają tą samą cenę. Jest to ten sam czas Wam poświęcony i nie ma znaczenia, w jakiej formie mam Klienta przed sobą.


3. Spotkania / Rozmowy z Wami odbywają się od poniedziałku do piątku. Soboty przeznaczone są na porady expresowe umówione uprzednio (maksymalnie dwie na sobotę). Porady expresowe naliczane są w wyższych kwotach. Myślę, że dla Nas wszystkich to oczywiste.


4. Zabiegi energetyczne, reiki, oczyszczania są planowane wcześniej i umawiane z Wami indywidualnie.


5. Jeśli chcecie otrzymać fakturę za usługę – potrzebuję otrzymać tę informację przed poradą/usługą. Mam wówczas czas na to, by sporządzić fakturę dla Was i oddać ją księgowej tego samego dnia.


6. Przenoszenie porad – możliwe jest przeniesienie porady maksymalnie dzień przed poradą Z Waszej Strony. Jeśli informacja o przesunięciu wpłynie do mnie tego samego dnia, wówczas środki wpłacone są bezzwrotne. Jeśli planowaliście rozliczyć się gotówką, to wówczas konieczne będzie wpłacenie środków na konto firmowe. Jeśli umawiacie się i nie odwołacie porady/nie wpłacicie kwoty za poradę – wówczas zostaniecie wpisani na „czarną listę” – i więcej nie zostanie udzielona porada.


7. Nie ma możliwości płacenia za poradę w tzw. „późniejszym terminie” lub „pół kwoty teraz, a pół za jakiś czas”. Rozumiem, że każdy z nas może mieć gorszy czas finansowo, ale to moja praca. Ja też muszę płacić podatki, opłacić prowadzenie firmy, ZUS, opłacić reklamy etc. Ponadto brak opłat za porady skutkuje zanieczyszczeniem energii i brakiem wyrównania energii pomiędzy mną, a klientem. Gdy idziemy do sklepu zawsze mamy przy sobie środki płatnicze. Za poradę płacimy przed poradą, a potwierdzenie wpłaty wysyłamy na adres: poradyduchowe1@o2.pl najpoźniej 30 min przed poradą, chyba, że spotykamy się na żywo – wówczas rozliczamy się przed rozpoczęciem porady.


8. Lata pracy z ludźmi i lata doświadczenia w moim zawodzie poniekąd uczą mnie asertywności. Na smsy z prośbami o porady wysyłane nocą/nad ranem – nie odpowiadam. Ja tak jak Wy muszę mieć czas na regenerację – i tak tego czasu jest bardzo bardzo mało.


9. Nie udzielam porad za darmo. Aktualny cennik zawsze jest na stronie i zapoznajcie się z nim proszę nim zadecydujecie o umówieniu się. Adres strony www.wrozkamagdalena.pl To ważne, gdyż co jakiś czas ceny się zmieniają. Numer konta znajdziecie również na stronie.


10. Jeśli nie odbieram, to znaczy że prowadzę poradę. Odezwę się na pewno po jej zakończeniu

Mam nadzieję, że powyższe punkty pozwolą Nam wzajemnie rozumieć się jeszcze lepiej. Z poważaniem i magicznymi pozdrowieniami, Wróżka Magdalena.