Rytuały

Zabieg REIKI Distance


Od pewnego czasu w mojej ofercie mogą Państwo znaleźć ofertę zabiegów Reiki Distance.  Z pewnością część z Was nigdy o nim nie miała okazji usłyszeć. Czym więc jest zabieg Reiki?
Otóż same słowo Reiki pochodzi od chińskiego terminu, który oznacza duchowy wpływ, choć termin znany jest przede wszystkim dzięki twórcy metody uzdrawiania – Mikao Usui. W języku chińskim znak REI- oznacza ducha, duszę, czy też serce – jako uczucie, zaś KI może również oznaczać serce, ale też energię lub rozwój. W Reiki chodzi zatem o energię życiową, której celem jest przenikanie wszechświata.
Reiki posiada swoiste uniwersalne zasady, które dotyczą ludzkiego postępowania – przede wszystkim chodzi o to, by każda istota na globie porzuciła trudne emocje, była wdzięczna za każdy dzień swego bytowania, pracowała uczciwie i okazywała serdeczność innym ludziom. Chodzi bowiem o swoistą karmę – jacy jesteśmy dla innych, jaką energię dajemy innym – ta zawsze w podobnej formie do nas wróci. Dlatego z założenia energia Reiki jest energią, którą potrafimy przepracować w nas samych dzięki wierze, nadziei i miłości. Naszą energią mamy wpływ na cały wszechświat, a skoro tak jest, to również energia Reiki ma wpływ na naszą duszę i ciało.
W zabiegu Reiki chodzi przede wszystkim o usunięcie blokad energii w naszym systemie czakralnym. Wyróżnić możemy siedem czakr, których oczyszczenie przynosi ulgę. Bardzo ważne jest to, że każdy Mistrz Reiki posiada swojego Anioła Stróża, Opiekuna Duchowego, na jakiego się powołuje. Reiki idzie w parze z Religią przez nas wyznawaną – Reiki to żadne szamańskie rytuały, a żaden Mistrz Reiki nie stawia się ponad własny stan – a przynajmniej nie powinien, jeśli chce pomagać z prawdziwego zdarzenia. Energia Reiki ma uzdrawiać, lecz warunkiem tego jest życie w symbiozie z wyznawaną religią i wiarą. By móc to czynić, musimy mieć czyste serce i być otwartym na pomoc innym.

Rytuał miłosny

Poszukujesz Kogoś na dobre i na złe? A może pragniesz podtrzymać łączące Cię uczucie z bliską osobą? Rytuał na miłość to rytuał białej magii, który pozwoli przyciągnąć dobre wibracje, niesamowitą osobę, właściwą energię. Od zarania dziejów osoby trudniące się przesyłaniem pięknej energii z radością ją posyłały poprzez palenie odpowiednich ziół w trakcie zabiegu. Dzięki temu siła zabiegu jest wysoka. Rytuał na miłość to przesłanie wysokiej energii dzięki czemu jesteśmy w stanie „przyciągnąć” energie pasujące do nas, lub scalające to, co zostało zniszczone między parą zakochanych. Rytuał wykonywany jest na odległość po uprzednim umówieniu.

https://images.unsplash.com/photo-1566192091743-5966a6079984?ixlib=rb-1.2.1&ixid=eyJhcHBfaWQiOjEyMDd9&auto=format&fit=crop&w=1050&q=80

Rytuał milosny przeznaczony jest dla:

  • osób samotnych chcących przyciągnąć tą jedyną/tego jedynego
  • osób w związkach, by utrzymać wspólne uczucie
  • osób, które chciałyby przyciągnąć konkretną osobę – wówczas rytuał, jeśli ta osoba jest nam pisana, wzmocni energię i przyspieszy proces zbliżania się jej w naszym kierunku

Rytuał umawiany jest zawsze telefonicznie na określoną godzinę.
Koszt Rytuału: 300 PLN.

Rytuał ognia – rytuał słowiański – na powodzenie w pracy

W Noc Świętojańską , znaną powszechnie z puszczania wianków, Słowianie, podobnie jak i ludzie zajmujący się żniwami rzucali monety do wody. Gospodarze wrzucali monety z mostu do potoku po to, by przyciągnąć żniwa, urodzaj, plony. Jest to obrządek wywodzący się z wierzeń słowiańskich oraz powiązany z Nocą Kupały.

Obrządek polegał także na paleniu ognia i odpowiednich ziół. Zadania rytuału ognia to:

  • przyciągnięcie dobrej pracy
  • dobre pieniądze
  • lepszy byt
  • zachowanie obecnej pracy
  • rozwiązanie ewentualnych kłopotów z obecnej pracy
  • mnożenie dóbr materialnych

Rytuał umawiany jest zawsze telefonicznie lub mailowo na określoną godzinę.

Koszt rytuału: 300 PLN

Rytuał na dobre zmiany życiowe

Rytuał ten przeznaczony jest dla osób, które czują się w życiu pogubione, chcą zacząć nową drogę, lecz nie bardzo potrafią, dla osób bardzo wrażliwych duchowo, które czują, że zatrzymały się w pewnym etapie i nie potrafią ruszyć do przodu. Rytuał ten w towarzystwie odpowiednich kolorów świec i ziół pozwoli na wysłanie i przyjęcia przez Państwa nowej, rześkiej energii, która zapoczątkuje nowe zmiany i pozwoli zamknąć przeszłość. Zabieg wykonywany na odległość po uprzednim umówieniu.

Koszt rytuału: 300 PLN