Rytuały

Rytuał miłosny połówek egipskich

Czy wiedzą Państwo, że magia egipska jest magią białą, powiązaną z paleniem ziół i szeptaniem magicznych zaklęć?
Chcąc przywołać miłość lub utrzymać tę, którą posiadamy z ukochaną/upragnioną osobą, powinniśmy cofnąć się do czasów Starożytnego Egiptu. Wierzenia egipskie związane z miłością skutkowały w obrządkach wykonywanych przez arcykapłanów w pięknych świątyniach. To właśnie one, historyczne, monumentalne świątynie, były areną dla zwyczajów Egipcjan, a jednym z najbardziej znanych rytuałów egipskich był rytuał miłosny, dokonywany przez arcykapłanów. W świątyniach tych docelowo udzielano ślubów. Tychże doświadczać mogli tylko wyjątkowi wybrańcy, ludzie „ z błękitną krwią”, wysoce postawieni urzędnicy, dostojnicy. Rytuałem miłosnym połówek egipskich był oficjalny ślub udzielany przez wielkich arcykapłanów w wierze w miłość prawdziwą i do grobowej deski, a nawet miłość wykraczającą poza tylko ziemskie życie śmiertelników.
Rytuał połówek egipskich to prawdziwa miłość, a nawet życie po życiu. Rytuał miłosny połówek egipskich to nie tylko połączenie się w rytuale życia, ale i nawiązanie komunikacji mentalnej duszy z duszą. Arcykapłanie zapewniali, iż ślub dwóch połówek egipskich zapewni „posiadanie siebie na własność zakochanych”. Były to śluby nawiązywane przy ofiarach zwierząt, śluby przy pieczęciach ze swojej krwi.

https://images.unsplash.com/photo-1566192091743-5966a6079984?ixlib=rb-1.2.1&ixid=eyJhcHBfaWQiOjEyMDd9&auto=format&fit=crop&w=1050&q=80

Rytuał milosny przeznaczony jest dla:

  • osób samotnych chcących przyciągnąć tą jedyną/tego jedynego
  • osób w związkach, by utrzymać wspólne uczucie
  • osób, które chciałyby przyciągnąć konkretną osobę – wówczas rytuał, jeśli ta osoba jest nam pisana, wzmocni energię i przyspieszy proces zbliżania się jej w naszym kierunku

Rytuał umawiany jest zawsze telefonicznie na określoną godzinę.
Koszt Rytuału: 300 PLN.

Rytuał ognia – rytuał słowiański – na powodzenie w pracy

W Noc Świętojańską , znaną powszechnie z puszczania wianków, Słowianie, podobnie jak i ludzie zajmujący się żniwami rzucali monety do wody. Gospodarze wrzucali monety z mostu do potoku po to, by przyciągnąć żniwa, urodzaj, plony. Jest to obrządek wywodzący się z wierzeń słowiańskich oraz powiązany z Nocą Kupały.

Obrządek polegał także na paleniu ognia i odpowiednich ziół. Zadania rytuału ognia to:

  • przyciągnięcie dobrej pracy
  • dobre pieniądze
  • lepszy byt
  • zachowanie obecnej pracy
  • rozwiązanie ewentualnych kłopotów z obecnej pracy
  • mnożenie dóbr materialnych

Rytuał umawiany jest zawsze telefonicznie lub mailowo na określoną godzinę.

Koszt rytuału: 300 PLN